HBS in het zand

Wie gaat er mee

Hier kun je zien wie zich al hebben ingeschreven voor het kamp.

Let op! In deze lijst staan alleen de definitieve inschrijvingen, een inschrijving is pas definitief zodra wij de betaling hebben ontvangen. Heeft u uw zoon wel al ingeschreven maar nog niet betaald dan vindt u hier de betaalgegevens. (De verwerking van de betalingen kan enkele dagen duren.)

Aanmeldingen: 96

Cricket U11

  1. Philip van Oosterom
  2. Rowin Pennock

JO8-1

  1. Jip Verweij
  2. Jonah ten Broek
  3. Loet Verweij

JO8-2

  1. Olav Lust

JO9-1

  1. Gijs van Beuningen
  2. Pepijn Vel
  3. Toon van Mierlo
  4. Valentijn van Delft
  5. Vigo Mooiman

JO9-3

  1. Daan Koolschijn

JO9-5

  1. Jan Schuchmann

JO10-1

  1. Boaz Achterberg
  2. Menzo Jongepier
  3. Ties Verweij

JO10-2

  1. Mick Boendermaker
  2. Ruben Vissers

JO10-3

  1. Tijn Vols

JO10-4

  1. Beau Van der Velde
  2. Cedric Schregardus
  3. Thijs van der Pas

JO11-1

  1. Jack MacLennan
  2. Mohammed el Ghamarti
  3. Olivier du Celliee Muller
  4. Stijn Schildkamp

JO11-2

  1. Bixente Navarro
  2. Mink Mooiman
  3. Pablo Hijmans
  4. Rens van der Hoeven
  5. Wessel Nolten

JO11-3

  1. Luuk Koolschijn
  2. Pepijn van den Raad
  3. Pepijn de Jong

JO11-4

  1. Heynric Tops
  2. Kick Sidler
  3. Roman Jongma
  4. Zev Manche

JO12-1

  1. Kasper Bours

JO12-2

  1. Jens Baptiste

JO12-3

  1. Kick Peters
  2. Olivier MacLennan

JO13-1

  1. Felipe van Dijk
  2. Lau Lemmens
  3. Mano van den Berg
  4. Nico Brouwer
  5. Stenn Kolfoort
  6. Wieger van Thiel

JO13-2

  1. Duuk van Straaten
  2. Sam Mooiman
  3. Taulant Deda

JO13-4

  1. Pim Vogels
  2. Tycho van Oijen

JO13-5

  1. Roelof Prins

JO14-1

  1. Sjaak Pronk

JO14-2

  1. Tom de Bruijn

JO14-3

  1. Thijs Pit

JO15-1

  1. Camiel Alberts
  2. Pepijn de Lijster
  3. Tim Schildkamp

JO15-2

  1. Eyal Blasband
  2. Iben Morete de Jong
  3. Mees De graaf
  4. Quinten du Celliee Muller

JO16-1

  1. Daan Weebers
  2. Gio Navarro
  3. Kay van Brummelen
  4. Milo van Vliet
  5. Niels Harthoorn
  6. Pepijn van Spronsen
  7. Sam Knoester
  8. Willem Jansen

JO16-2

  1. Rueben Van der Kroft

JO17-1

  1. Mica Knoester
  2. Stan Heins
  3. Tristan Wolf

JO17-2

  1. Daan Rietveld
  2. Niels de Leeuw
  3. Ties Jellema

JO17-3

  1. Alec de Bekker
  2. Beau Liebe

JO19-1

  1. Boris Wetzel
  2. julian van den raad
  3. Kai Franken
  4. Kai van Heusden
  5. Manuel Francisco
  6. Sem Reuser
  7. Sepp Pistoor

JO19-3

  1. Yoran Visée

JO19-4

  1. Cas Timmers
  2. Christiaan Pit
  3. Govert Rijke
  4. Karsten Prins
  5. Monty Nolde
  6. Patrick Klink
  7. Senne Mahboeb

Wachtlijst

    Op dit moment is er geen wachtlijst.